2018 1. Dönem (1. Başvuru) Önemli Duyuru !!!
Haber Yayın Tarihi : 09.01.2018

15 Ocak 2018 tarihinde başlayacak olan 2018 1. Dönem Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen başvurularına başvuracak öğretmenlerin dikkat etmesi gereken bazı önemli bilgiler bulunmaktadır. Lütfen 15 Ocak 2018 tarihinden önce aşağıdaki maddeleri inceleyerek gereken işlemleri yerine getirmeye özen gösteriniz.


1. Başvuru yapmadan önce Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi konulu yazısını mutlaka okumanız gerekmektedir. Sadece bu yazıya göre BT Rehber Öğretmenliği görevine başvurduğunuzu unutmayınız. Yazıyı incelemek için buraya tıklayınız.

2. Başvurular sistem üzerinden alınmaktadır ve zamanı geldiğinde manuel olarak açılmaktadır. Başvuru yapacağınız siteye ulaşmak için buraya tıklayınız.

3. Sistemde başvurabileceğiniz okullar VESTEL firması tarafından etkileşimli tahta kurulan okullar listesi baz alınarak oluşturulmuştur. Okul isimlerinde oluşan değişiklikler ya da okulların kapanması, yıkılması,taşınması gibi nedenlerle oluşan durum değişiklikleri sisteme yansımamaktadır. Bu gibi durumlarda okulunuz BT Rehber Öğretmen görevlendirme okulu kapsamından çıkabilir veya dahil olabilir. Buna benzer bir durum yaşıyorsanız lütfen önce bizimle iletişime geçiniz.

4.Başvuru yapabileceğiniz okulların listesine ulaşmak için buraya tıklayınız. Listede okulunuzun adı yok ise mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Kadronuz ortaokulda ise fakat listede ilkokul gözüküyor ise mutlaka bizimle iletişime geçerek okulunuzu sisteme eklettiriniz.

ADANA - 2016 - ©