ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında ´Egemenlik Yürüyüşü´ Düzenlendi

Adana´da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Egemenlik Yürüyüşü düzenlendi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında ´Egemenlik Yürüyüşü´ Düzenlendi

Adana´da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında "Egemenlik Yürüyüşü" yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü´nün organizasyonuyla gerçekleştirilen yürüyüş, Adana Valiliği önünden başladı.

Vali Yardımcısı Fikret DENİZ, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İsmail Hakkı DEVELİ, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali SELAMET´in de katılımıyla, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, öğrenciler, izciler ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, Büyükşehir Belediye Bandosu eşliğinde marşlar söyleyerek Atatürk Parkındaki Atatürk Anıtı´na kadar yürüdü. Öğrenciler, yürüyüş sırasında dev  Türk bayrağı taşıyarak geldikleri Atatürk anıtı önünde  saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Egemenlik Yürüyüşü Düzenlendi23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Egemenlik Yürüyüşü Düzenlendi

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.