ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Değişim Liderleri Projesi” Sertifika Dağıtım Töreni Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar “Değişim Liderleri Projesi” kapsamında sertifika almaya hak kazanan okul müdürlerine sertifikalarını Çukurova Üniversitesinde düzenlenen törenle verdi.
“Değişim Liderleri Projesi” Sertifika Dağıtım Töreni Yapıldı

 “Değişim Liderleri Projesi” Sertifika Dağıtım Töreni Yapıldı 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar “Değişim Liderleri Projesi” kapsamında sertifika almaya hak kazanan okul müdürlerine sertifikalarını Çukurova Üniversitesinde düzenlenen törenle verdi. 

Gerçekleşen Sertifika dağıtım törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaplan, İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları ve şube müdürleri, Prof. Dr. Aytaç Açıkalın, Prof. Dr. Ayhan Aydın, Prof. Dr. İnayet Aydın, Doç. Dr. Nurdan Kalaycı, Doç. Dr. Kürşad Yılmaz, Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Kırdök, Emekli TTKB Başkan Yardımcısı H. Alp Boydak ve Küresel Eğitim Liderleri platformunun kurucusu Gökhan Yücel ile Sertifika almaya hak kazanan okul müdürleri Katıldı. 

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan ve Kalkınma Bakanlığı ile Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından doğrudan faaliyet desteği kapsamında finanse edilen “Değişim Liderliği Projesi” nin okul müdürlerine yönelik 5 gün süren eğitim çalışması sona erdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, İl Milli Eğitim AR-GE biriminden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Emekli Talim Terbiye Kurulu Üyesi H.Alp Boydak’ın “Beyin Yarımküreleri ve Öğrenme Stilleri” konulu eğitim dersini bir süre Okul Müdürleri ile birlikte dinleyerek, Boydak’a katılımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür edip tablo hediye etti. 

Sertifika dağıtım töreninde eğitimlerini tamamlayan okul müdürlerine hitaben İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, “Sizlere değer vererek bu programa katılan ve haftayı bizimle geçiren saygı değer hocalarımıza ben huzurlarınızda öncelikle çok teşekkür ediyorum. Bu programın hazırlanmasında mesai arkadaşlarımın ciddi emekleri oldu onlara da teşekkür ediyorum. Sizin düzenli, heyecanlı katılımınız olmasaydı bu eğitimin bir anlamı kalmazdı. Bu gün 30 saatlik son etabı bitirdiniz yazın inşallah 60 saatlik ikinci etaba devam edeceğiz. Amacımız burada aldığınız eğitimlerle okullarınızda daha aktif bir rol ve daha iyi bir hizmet üslenmeniz. Bu atmosferi önümüzdeki aylar içerisinde yapılan çalışmalarla daha iyi bir noktaya birlikte taşıyacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu. 

Sertifika almaya hak kazanan okul müdürlerine sertifikaları dağıtılmasının ardından birlikte Aile fotoğrafı çektirildi. 

Duygularını paylaşmak isteyen bir okul müdürümüz ise kendileri için verilen bu eğitimlerin son derece yararlı olduğunu sözlerine ekleyerek “kendimizi daha iyi bir noktaya taşıyabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar’a ve programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi.

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.