ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ACİL....LİSELERİN DİKKATİNE. DİPLOMA LİSTELERİNİ TESLİM EDEMEYEN OKULLAR VE DİPLOMA NOTLARINDA DEĞİŞİKLİK OLAN OKULLAR.

ACİL....LİSELERİN DİKKATİNE. DİPLOMA LİSTELERİNİ TESLİM EDEMEYEN OKULLAR VE DİPLOMA NOTLARINDA DEĞİŞİKLİK OLAN OKULLAR.

 

LİSTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

Diploma Notu ve Okul İşlemleri Süreci Hakkında;

 

1-   2013-ÖSYS için Okul İşlemleri 24-25 Haziran 2013 tarihinde Ek güncelleme dönemine girecektir. Ek güncelleme döneminden, Güncelleme döneminde Liste Teslim etmeyen okullar yararlanamayacaklardır. Liste

 

teslim edenler Diploma bilgisi düzeltme hariç (Diploma Düzeltme işlemlerini KKTC okulları yapabilir) ek güncelleme talebinde bulunabilirler. Ek Güncelleme onayını İl Milli Eğitim Müdürlükleri Vermektedir. İlgili okullar bağlı bulundukları il milli eğitim müdürlüklerini arayarak Ek güncelleme talebinde bulunabileceklerdir. Ek güncelleme talebinde bulunan okullar 25 haziran saat 16:00’a kadar işlemlerini bitirdikten sonra listelerini dökerek Ek güncelleme listelerini İMEMlerine onaylatmaları gerekmektedir.

 

2-   Çeşitli nedenlerle Güncelleme Dönemi olan 17-21 Haziranda listesini teslim edemeyen okular 26 Haziran saat 08:00-12:00’a kadar  listelerini tamamlayıp İMEM’lere teslim edebileceklerdir. Konu hakkında okullara bilgi verilmesi gerekmektedir.

 

3-   Not Yükseltme Sınavı ile Diploma Notu değişen adayların bilgisi 26 Haziran akşamında MEB’den temin edilecek ve 27 Haziranda okullara ve adaylara yansıtılacaktır.

 

4-   Çeşitli nedenlerle Diploma Notu bilgisi temin edilemeyen adayların not bilgisi 25 Haziran Salı günü Okul ekranına eklenecek ve “ÖSYS´ye Başvuran ve DİPLOMA NOTU OLMAYAN Öğrenciler” bağlantısından okullar adaylarının notlarını girebilecektir.  Bu durumda olan okullar bilgilendirilmelidir.

 

5-   Diploma notu olmayan adayları olan okullar ekli listededir.

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.