ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adanamıza Atanan Öğretmenler Otogarda ve Havaalanında Kurulan Stantlarla Karşılandı

  İlimize yeni gelen öğretmenlerimizi ve ailelerini yönlendirmek ve vakit kayıpları engellemek için şehirlerarası otobüs ve havaalanında kurulan danışma noktasında bilgilendirme yapıldı.      
Adanamıza Atanan Öğretmenler Otogarda ve Havaalanında Kurulan Stantlarla Karşılandı

                                                     Adanamıza Atanan Öğretmenler Otogarda ve Havaalanında Kurulan Stantlarla Karşılandı.

             İlimize yeni gelen öğretmenlerimizi ve ailelerini yönlendirmek ve vakit kayıpları engellemek için şehirlerarası otobüs ve havaalanlarında kurulan  danışma noktasında bilgilendirme yapıldı.          

             Adana´ya yeni atanan öğretmenler ise danışma noktalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Böyle bir uygulamayı başlatanlara çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok güzel bir uygulama. Bizim için de sürpriz oldu. İnşallah hepimiz için hayırlı ve uğurlu olur. Adana güzel bir memlekete benziyor. Akdeniz ikliminin sıcak insanlarıyla çalışacak olmak mutluluk verici." diye konuştular.

ew

ew

ew

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.