ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı
Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı

İstasyon Meydanı’nda yapılan kutlamalara Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş, 6.Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Sezai Bostancı ve Eşi, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ve Eşi, Adana Milletvekilleri Fatoş Gürkan, Osman Faruk Loğoğlu ve mülki, askeri ve adli erkanın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet ve vatandaşlar katıldı.

Kutlamalarda günün anlam ve önemini anlatan konuşma Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi tarafından yapıldı. Konuşmanın ardından resim şiir ve kompozisyon dalında yapılan yarışmalarda dereceye girenlerle, Gençlik Koşusu´nda dereceye girenlere ödülleri verildi.

Kutlamalar, halkoyunları gösterilerinin ardından, bisiklet ekibinin gösterisiyle devam etti. Daha sonra farklı dallardaki sporcular, hazırladıkları gösterileri sundular.

Kutlamalarda, Çukurova Enduro Motor Kulübü üyelerinin motorlarıyla yaptıkları gösteri ve engelli öğrencilerin yaptıkları dans gösterisi ilgiyle izlendi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları İstasyon Meydanı’ndaki törenin ardından farklı etkinliklerle devam etti.

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.