ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Copy Center Yeni Şubesini Açtı

  Adana’da kırtasiye ve kitap sektöründe faaliyet gösteren Copy Center Kitap Sarayı, Turgut Özal Bulvarı´nda yeni şubesini açtı.  
Copy  Center Yeni Şubesini Açtı

Copy  Center Yeni Şubesini Açtı 

         Adana’da kırtasiye ve kitap sektöründe faaliyet gösteren Copy Center Kitap Sarayı, Turgut Özal Bulvarı´nda yeni şubesini açtı. 

         Açılışa Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş, Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kazım Barışık ve çok sayıda davetli katıldı. 

         Açılışta bir konuşma yapan Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş, tüketici memnuniyeti ve tüketici haklarının çok önemli bir kavram olduğunu söyledi. 

         Tüketicilere sunulan büyük seçeneklerin önemli olduğunu belirten Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş ; "Açılan her yeni işletme istihdamı sağlayıp artırdığı gibi tüketiciler olarak bizleri de memnun ediyor. Seçeneklerimizi çoğaltıyor, rekabeti geliştiriyor ve bu surette Adana´da ekonomik hayat daha canlı bir hale geliyor. Bu nedenle biz Adana´da en ufak bir işletmeden, en büyük işletmeye kadar yeni açılan bütün tesisleri önemsiyoruz ve hepsinin açılışına gitmeye çalışıyoruz. Bu gün açılışını yaptığımız Copy Center Kitap Sarayı´nın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi. 

         Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş konuşmasının ardından, Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç öğrenciler ile birlikte Copy Center Kitap Sarayı´nın açılışını yaptı.

 

ğlğl

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.