ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doç. Dr. Mustafa Kemal Biçerli’den İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret

Yetişkin Öğrenme Projesi kapsamında düzenlenen "Yetişkin Eğitiminin Önemi" seminerinin açılış programı sonrasında Genel Müdür Doç. Dr. Mustafa Kemal Biçerli ve Grup Başkanı Ahmet Vefa Güler, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’i makamında ziyaret ederek eğitim adına ilimizde yapılan çalışmalar hakkında milli eğitim müdürümüzden bilgi aldı.
Doç. Dr. Mustafa Kemal Biçerli’den İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Doç. Dr. Mustafa Kemal Biçerli’den

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret

 

Yetişkin Öğrenme Projesi kapsamında düzenlenen "Yetişkin Eğitiminin Önemi" seminerinin açılış programı sonrasında Genel Müdür Doç. Dr. Mustafa Kemal Biçerli ve Grup Başkanı Ahmet Vefa Güler, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’i makamında ziyaret etti. Genel Müdür Mustafa Kemal Biçerli´ye Hayat Boyu Öğrenme kapsamında ilimizde yapılan çalışmalar hakkında brifing verildi. 

Biçerli,  verilerin sağlam ve titizlikle tutulmasından memnun olduğunu ve sürekli göç alan bir şehirde bu denli ciddi çalışmalarından ötürü İl Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’e teşekkür ederek, “Toplumun hemen her kesiminden, hayat boyu öğrenme hizmetlerine yönelik talep ve beklentilerde büyük bir artış olmaya başlamıştır. Adana olarak yetişkin eğitiminde sürekli artan sistemli çalışmalarınız bizleri fazlasıyla mutlu etti.

 

Makam ziyareti ardından Genel Müdür Doç Dr. Mustafa Kemal Biçerli, Grup Başkanı Ahmet Vefa Güler ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet,  toplantı salonunda milli eğitim yöneticileri ve bölüm şefleriyle de bir görüşme yaptı. Genel Müdür  Doç Dr. Mustafa Kemal Biçerli, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın selamlarını iletip, Bakanlığımızın eğitim politikaları hakkında bilgiler vererek yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet ise, Genel Müdürümüzün ziyaretinden onur duyduklarını belirterek, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü olarak Adana’ya verdikleri desteklere şükranlarını sundu.

Ziyaret,  Genel Müdür Doç Dr. Mustafa Kemal Biçerli´nin Müdürlüğümüz Şeref Defteri´ni imzalamasıyla son buldu. 

 

 

ziyarett

ziyarett

 

ziyarett

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.