ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Feke’nin Başarılı Öğrencilerinden Ziyaret

  Feke İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Küçük, Okul Müdür Yrd. Hasan Karanalbat,Türk Dili Öğretmeni Nevra Yeni ve okulun başarılı öğrencilerini Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz makamında kabul etti.   
Feke’nin Başarılı Öğrencilerinden Ziyaret

Feke’nin Başarılı Öğrencilerinden Ziyaret 

       Feke İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Küçük, Okul Müdür Yrd. Hasan Karanalbat, Türk Dili Öğretmeni Nevra Yeni ve okulun başarılı öğrencilerini Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz makamında kabul etti. 

       Adana 6. Kitap Fuarını ziyarete gelen Feke Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler. Ziyaretten çok memnun kalan Sayın Müdürümüz makam koltuğunu öğrencilere bıraktı. Keyifli dakikalar geçiren öğrenciler çok mutlu oldular. 

       Sayın Müdürümüz çocukların istek ve dileklerini dinledikten sonra imzalı kitaplar dağıttı. Öğrencilere ziyaretleri için teşekkür eden Sayın müdürümüz;”Feke’ de çocuklarımıza eğitim-öğretim hizmeti vermek için fedakarlık yapan öğretmenlerimize ayrıca teşekkür ediyorum.”dedi.

       Öğrencilerle resim çektiren Sayın Mürdümüz, çocuklara gelecek hayatlarında başarılar diledi.  

hk

 hk 

 

 

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.