ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gözlerindeki Karanlığa İnat Eğitimle Aydınlandılar

Sizlere Bakanlığımız elindeki tüm imkânları sunmaktayız.Gözlerinizdeki karanlık eğitimle her geçen gün daha çok aydınlanacaktır. Kalp gözüyle gören çocuklarımız için ne yapsak azdır.” dedi.      
Gözlerindeki Karanlığa İnat Eğitimle Aydınlandılar

Gözlerindeki Karanlığa İnat Eğitimle Aydınlandılar  

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, okulun eski mezunlarından Cüneyt Arat ile birlikte Oğuz Kağan Köksal Görme Engelliler İlköğretim Okulunu ziyaret etti.      

              İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet yaptığı açıklamada; “ Başöğretmen Atatürk’ün dediği gibi “ Eğitimde feda edebileceğimiz tek bir fert yoktur”. Yeryüzündeki bütün gayretler, çalışmalar, emekler, siz değerli öğrencilerimiz için. Sizlere Bakanlığımız elindeki tüm imkânları sunmaktayız.Gözlerinizdeki karanlık eğitimle her geçen gün daha çok aydınlanacaktır. Kalp gözüyle gören çocuklarımız için ne yapsak azdır.” dedi. 

Okulun pansiyon kısımlarını da gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz, Okul Müdürü Ali Büyükoğlu’na okuldaki örnek çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı teşekkür etti.  

Ziyaret görme engelli öğrenciler’in hazırlamış oldukları mini bir müzik dinletisi ve skeçlerin ardından günün anısına fotoğraf çekilmesi ile son buldu. 

Gözlerindeki karanlık eğitimle her geçen gün daha çok aydınlanacaktır. Kalp gözüyle gören çocuklarımız için ne yapsak azdır.Gözlerindeki karanlık eğitimle her geçen gün daha çok aydınlanacaktır. Kalp gözüyle gören çocuklarımız için ne yapsak azdır.Gözlerindeki karanlık eğitimle her geçen gün daha çok aydınlanacaktır. Kalp gözüyle gören çocuklarımız için ne yapsak azdır.Gözlerindeki karanlık eğitimle her geçen gün daha çok aydınlanacaktır. Kalp gözüyle gören çocuklarımız için ne yapsak azdır.Gözlerindeki karanlık eğitimle her geçen gün daha çok aydınlanacaktır. Kalp gözüyle gören çocuklarımız için ne yapsak azdır.

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.