ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünden İlimiz Hayat Boyu Öğrenme Merkezlerine Başarı Belgesi

        Müdürümüz yöneticilerimizi tebrik ederek; “Milletimizin uluslararası arenada daha güçlü ve etkili bir şekilde yerini alabilmesinde göstermiş olduğunuz çabalar çok  büyük önem taşımaktadır.” dedi.
Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünden İlimiz Hayat Boyu Öğrenme Merkezlerine Başarı Belgesi

 

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünden İlimiz Hayat Boyu Öğrenme Merkezlerine Başarı Belgesi

 

Adana Çukurova Halk Eğitimi Merkezi, Seyhan Metal İşleri Mesleki Eğitim Merkezi, Seyhan Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü,Şakirpaşa Halk Eğitimi Merkezi, Seyhan Şehit Yavuz Öztürk Halk Eğitimi Merkezi, Yüreğir Cumhuriyet Halk Eğitimi Merkezi yöneticilerini İl Milli Eğitim Müdürümüz makamında kabul etti.

Müdürümüz yöneticilerimizi tebrik ederek; “Milletimizin uluslararası arenada daha güçlü ve etkili bir şekilde yerini alabilmesinde göstermiş olduğunuz çabalar çok  büyük önem taşımaktadır.” dedi.

Avrupa Birliği finansmanıyla hazırladıkları projeler ile hayat boyu öğrenme faaliyetlerinin gelişmesine katkıda bulunan ilimiz Seyhan Metal İşleri Mesleki Eğitim Merkezi, Yüreğir Cumhuriyet Halk Eğitimi Merkezi, Seyhan Halk Eğitimi Merkezi, Seyhan Şakirpaşa Halk Eğitimi Merkezi ve Çukurova Halk Eğitimi Merkezi Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün göndermiş olduğu başarı belgelerini İl Milli Eğitim Müdürümüz kurumların yöneticilerine tek  tek verdi.

Ziyaret, yöneticilerimizin almış oldukları “ Başarı Belgesi” ile fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

Başarı Belgesi Alan Halk Eğitimi Merkezlerimiz ve Projeleri;

1-      Çukurova Halk Eğitimi Merkezi

Polonya, Almanya, Fransa, Portekiz Ülkeleri ile Adana ÇUDAK Derneği ve Çukurova Halk Eğitimi Merkezi ortaklığıyla hazırlanan ve Hayat Boyu Öğrenme faaliyeti içerisinde yer alan “ Yaratıcı Endüstride Girişimler İçin Yeterlilikler ve Beceriler” konulu proje.

2-      Seyhan Metal İşleri Mesleki Eğitim Merkezi 

Almanya, İspanya, Norveç, Danimarka, Polonya, Litvanya ile Seyhan Metal İşleri Mesleki Eğitimi Merkezi ortaklığıyla hazırlanan ve Hayat Boyu Öğrenme faaliyeti içerisinde yer alan “Promotik ÜCT Learning Europe (PİLTE)” konulu Grundtvig Öğrenme Ortaklığı.

3-      Seyhan Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü 

Hayat Boyu Öğrenme Programı (LLP) Leonardo da Vinci Hareketlilik projeleri 2013 Teklif Çağrısı döneminde sunulan “İstihdam İçin İnovasyon Odaklı Mesleki Eğitim (Öğrenci Stajı)” konulu ve 130.000.-€ hibe tutarlı proje.

4-      Şakirpaşa Halk Eğitimi Merkezi 

Hayat Boyu Öğrenme Programı kapsamında İtalya, Portekiz, Romanya, İspanya ülkeleri ile Şakirpaşa Halk Eğitimi Merkezi Ortaklığında “Building European Methots (Avrupa Metotları Oluşturmak)” konulu Grundtvig fonlu proje. 

5-      Seyhan Şehit Yavuz Öztürk Halk Eğitimi Merkezi

Hayat Boyu Öğrenme Programı kapsamında Almanya ile Seyhan Şehit Yavuz Öztürk Halk Eğitimi Merkezi ortaklığında “Genç Mezunların Mesleki Alanlarına Yönelik Bilgi ve Becerilerinin Arttırılması” konulu Leonardo da Vinci Projesi.

6-      Yüreğir Cumhuriyet Halk Eğitimi Merkezi

Çek Cumhuriyet, Romanya ve Yüreğir Cumhuriyet Halk Eğitimi Merkezi ortaklığında “Dikiş Makinalarındaki Yeni Teknolojilerin İncelenmesi” konulu Hayat Boyu Öğrenme Programında yer alan ve 2013 faaliyet döneminde bulunan 54.000.-€ hibe tutarlı proje.

 

Müdürümüz yöneticilerimizi tebrik ederek 8220Milletimizin uluslararası arenada daha güçlü ve etkili bir şekilde yerini alabilmesinde göstermiş olduğunuz çabalar çok  büyük önem taşımaktadır.8221 dedi.Müdürümüz yöneticilerimizi tebrik ederek 8220Milletimizin uluslararası arenada daha güçlü ve etkili bir şekilde yerini alabilmesinde göstermiş olduğunuz çabalar çok  büyük önem taşımaktadır.8221 dedi.Müdürümüz yöneticilerimizi tebrik ederek 8220Milletimizin uluslararası arenada daha güçlü ve etkili bir şekilde yerini alabilmesinde göstermiş olduğunuz çabalar çok  büyük önem taşımaktadır.8221 dedi.Müdürümüz yöneticilerimizi tebrik ederek 8220Milletimizin uluslararası arenada daha güçlü ve etkili bir şekilde yerini alabilmesinde göstermiş olduğunuz çabalar çok  büyük önem taşımaktadır.8221 dedi.Müdürümüz yöneticilerimizi tebrik ederek 8220Milletimizin uluslararası arenada daha güçlü ve etkili bir şekilde yerini alabilmesinde göstermiş olduğunuz çabalar çok  büyük önem taşımaktadır.8221 dedi.Müdürümüz yöneticilerimizi tebrik ederek 8220Milletimizin uluslararası arenada daha güçlü ve etkili bir şekilde yerini alabilmesinde göstermiş olduğunuz çabalar çok  büyük önem taşımaktadır.8221 dedi.Müdürümüz yöneticilerimizi tebrik ederek 8220Milletimizin uluslararası arenada daha güçlü ve etkili bir şekilde yerini alabilmesinde göstermiş olduğunuz çabalar çok  büyük önem taşımaktadır.8221 dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.