ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Çalışanları Sevgi ve Dostluk Yemeğinde Buluştu.

Seyhan-Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Restoranın’da düzenlenen yemeğe Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları eşleri ve çocukları katıldı.
İl Milli Eğitim Çalışanları Sevgi ve Dostluk Yemeğinde Buluştu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, yemeğin açılış konuşmasında “Bu sıcak günde, bu sıcak ortamda sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum.”dedi.  Adana İl Milli Eğitiminin temel sorunu takım olabilmek olduğunu takım olmayı başardığımızda sorunlarımızı çözebileceğimizi, aksi halde sorunlarımızın her geçen gün büyüyeceğini ifade etti. Konuşmasının devamında ise Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ömer Dinçer’in sözüne atıfta bulunarak “Bundan sonraki hayatınız, başarınız ve performansınıza bağlı” Bizlerde çok çalışıp hizmet üretmeliyiz. Örnek vermek gerekirse Japonya’nın başına gelen tsunami felaketinin hemen ardından Japonya başbakanı tüm Japonlar üniversiteli olmalı diyor oysa ki biz herkesi lise mezunu yapmak için çalışıyoruz bizim Japonya ile yarışabilmemiz için herkesin üniversite mezunu olması gerek bizim bunu başarabilmemiz ise çok çalışan ve üreten bir millete bağlı. Başbakanımızın da dediği gibi: Biz devletin memuru değil milletin hizmetkârıyız daha çok çalışıp, daha çok hizmet üretmeliyiz” dedi.

Yemeğin kaynaşma, sevgi ve saygı ortamına, dostluklara vesile olmasını temenni ettiğini de belirten Selamet, bu organizasyonların ayrıca birlik ve beraberliği arttıracağını umduğunu söyledi. Yemekte söz alan Özel Kalem Müdürü Yasemin Özgen ise konuşmasında “Bu yemeği organize etmemizde vesile olan müdürümüze çok teşekkür ediyorum” dedi

Yemeğe katılanlar daha sonra müzik eşliğinde eğlendi.

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.