ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu

Adana İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, okul inşaatlarında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı.  
İl Milli Eğitim Müdürümüz  Mehmet Ali Selamet, Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Mehmet Ali Selamet, Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu 

           Adana İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, okul inşaatlarında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı. 

           Yapımı hızlı bir şekilde devam eden, 2012-2013 eğitim ve öğretim yılına yetiştirilmesi hedeflenen okul inşaatlarını yerinde inceleyen müdürümüz, yetkililerle ve çalışanlarla görüşerek talimatlar verdi. İnşaat işçileri ile uzun süre sohbet eden müdürümüz çalışanlara hitaben yaptığı konuşmasında  “Son yıllarda ilimizde inşaatı tamamlanan ve devam eden okullar sayesinde eğitim ve öğretimimiz oldukça rahatladı. İnşaatı devam eden okullarımızın eğitim ve öğretime kazandırılması ile birlikte öğrencilerimiz daha modern ve çağın koşullarına uygun bir binada eğitim ve öğretimlerini görecekler.  Yeni açılacak olan okullarımız sayesinde eğitim kalitemizin daha çok yükseleceğine inanıyorum. Bizlerde üstümüze düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi. 

          Müdürümüz İncelemelerinin sonunda inşaat işçilerine teşekkür ederek inşaat yerinden ayrıldı. 

 

tg

tg

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.