ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali SELAMET YİBO Müdürleri ile Toplantı Yaptı.

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Merkez ve İlçelerde bulunan Yatılı İlköğretim Bölge Okullarının sorunlarının görüşülmesi amacıyla toplantı düzenlendi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali SELAMET YİBO Müdürleri ile Toplantı Yaptı.

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Merkez ve  İlçelerde bulunan Yatılı İlköğretim Bölge Okullarının sorunlarının görüşülmesi amacıyla toplantı düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali SELAMET başkanlığında, Nezihe Yalvaç Anadolu Turizm Otelcilik Meslek Lisesinde yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Osman KALENDER ve YİBO Müdürleri katılarak, sorunlar üzerinde görüş alışverişinde bulundular. Toplantının açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali SELAMET, eğitimde sevginin ve hoşgörünün önemine değindi. YİBO’ların İlimizdeki önemine vurgu yapan müdürümüz  “Eğitim birlik, beraberlik, sevgi işidir. Çocuklarımızı sevgi ile eğitelim, Söz konusu YİBO olunca sevgiyi iki katına çıkaralım Bu okullarımızdaki çocuklarımız ailelerinden bize teslim edilmiş birer emanettir. Onların sıkıntısı derdi bizim derdimizdir. Biz bu çocukların hem anası hem babasıyız. Hepimiz daha çok çalışacak, bu çocuklarımızın geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemelerini sağlayacağız” dedi.

YİBO´ ların çeşitli sorunlarının görüşüldüğü toplantı, okul müdürlerinin kendi görüşlerini dile getirmeleriyle sona erdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali SELAMET YİBO Müdürleri ile Toplantı Yaptı.

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.