ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet?in Yüksek Öğretime Giriş Mesajı

Kazanma inancınızın daima yanınızda olması, stres ve endişeden uzak kalabilmeniz, her zaman arzuladığınız üniversite kapısından girme hayallerinizi gerçek kılacaktır.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet?in  Yüksek Öğretime Giriş Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’in  Yüksek Öğretime Giriş Mesajı;

 

  Sevgili öğrencilerimiz, 

 Bu hafta sonu öğretmenlerinizin, ailelerinizin en önemlisi de kendi emeklerinizin karşılığını almak istediğiniz bir sınava gireceksiniz. Kazanma inancınızın daima yanınızda olması, stres ve endişeden uzak kalabilmeniz, her zaman arzuladığınız üniversite kapısından girme hayallerinizi gerçek kılacaktır.

  Bu sınava girerken umutsuzluğu barındırmayınız. Bu sınav da sadece bu güne kadar elde ettiğiniz öğrenmelerinizin sonucunu  ortaya sergileyeceksiniz. Sonucu ne olursa olsun bunun bizim çabamızın bir sonucu olduğunu unutmamalıyız. Elde edeceğiniz başarı ve başarısızlık aynı zamanda   biz eğitimci  ve ailelerin  de bir karnesidir.

  Zira biz çocuklarımıza, öğrencilerimize ne verebildi isek nasıl bir imkân suna bildi isek onun sonucu ile karşı karşıya kalacağız. Bu nedenle sınava girecek olan çocuklarımıza her türlü moral ve motivasyon desteğini sağlamalı, sonuç ne olursa olsun onlara bakışımızın değişmeyeceğini ifade etmekten geri durmamalıyız.

            ÖSYM tarafından 23 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nın  ‘bir engel değil bir basamak olması’ dileğiyle,  Sınava girecek bütün öğrencilere başarılar dilerim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.