ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizin SBS Şampiyonlarından Müdürümüze Ziyaret

     Biz SBS’nin gündemden düşerek çocuklarımızı elemekten ve sıralamaktan kurtardığımız bir eğitim sistemi istiyoruz.    
İlimizin SBS Şampiyonlarından Müdürümüze Ziyaret

 

İlimizin SBS Şampiyonlarından Müdürümüze Ziyaret 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, SBS’de  Adana´ya Türkiye birinciliği getirerek ilimizin  gururu olan Gündoğdu Koleji öğrencilerini  ve yöneticilerini makamında kabul etti.

 

 Ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Muharrem  Gelen,  İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz  Selma Koyuncu, Adana Gündoğdu Koleji (AGK) CEO´su Gökhan Gündoğdu, Genel Müdür Naide Karaoğlu ve  şampiyon öğrenciler Ece Secen ile Mehmet Ali Buyurgan katıldı.

 

 Seviye Belirleme Sınavlarında (SBS) 700 tam puan alarak bu başarılarıyla Türkiye birincisi olan öğrencileri kutlayan Müdürümüz, "Bir kentin eğitim seviyesinin yüksek olması o kentin en büyük göstergesidir. Biz SBS’nin gündemden düşerek çocuklarımızı elemekten ve sıralamaktan kurtardığımız bir eğitim sistemi istiyoruz.” dedi.

 

Müdürümüz konuşmasının devamında başarılarıyla örnek olan Adana Gündoğdu Koleji´nin Türkiye birincisi olan öğrencilerine, öğretmenlerine ve okul CEO´su Gökhan bey ile tüm ekibine bizlere   bu gururu yaşattığınız için çok teşekkür ediyor,  başarılarınızın  devamını diliyorum. " dedi. 

 

Ziyaret, öğrencilerimize Müdürümüzün kitap hediye etmesi ile son buldu.

 

İlimizin SBS Şampiyonlarından Müdürümüze Ziyaretİlimizin SBS Şampiyonlarından Müdürümüze Ziyaretİlimizin SBS Şampiyonlarından Müdürümüze Ziyaretİlimizin SBS Şampiyonlarından Müdürümüze Ziyaret

 

 

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.