ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İŞKAD’tan İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar’a Ziyaret

Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen ile Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar ziyaret ederek hem hayırlı olsun hem de başarı dileklerinde bulundu.
İŞKAD’tan İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar’a Ziyaret

 

İŞKAD’tan İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar’a Ziyaret

Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen ile Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar ziyaret ederek hem hayırlı olsun hem de başarı dileklerinde bulundu.

Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikteİl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen yaptıkları  çalışmaları ve bundan sonraki yapacakları projeler hakkında bilgilerde verdi. Türkmen, “Biz kadın ve genç kızlarımıza dönük çalışmalarda her zaman göreve hazır olan bir derneğiz.

 İş dünyasında kadınların çoğalması için Adana´da lider olarak sürdürdüğümüz çalışmalar sonunda bir çok girişimci kadın kazandırdık.Yaptığımız çalışmalar da Adana  İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile  ortak projeler yapmak istiyoruz.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, ilimizde İş Kadınları Derneği olması sebebiyle İŞKAD Başkanı ve üyelerini tebrik etti. Iş kadınlarının yaptığı bu projelerde her zaman müdürlük olarak yanında olacaklarını ifade etti. Müdürümüz ziyaretten dolayıda İŞKAD üyelerine teşekkür etti. 

 

Ziyaret  karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.

 

İŞKAD8217tan İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar8217a Ziyaret

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.