ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İsmail Hazar İlköğretim Okulu´nda İl Milli Eğitim Müdürümüz açılış programına katıldı

Seyhan İsmail Hazar İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programa, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep İnce, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Akgül, Hayırsever İş Adamı İsmail Hazar ve okul yöneticileri ile veliler katıldı.
İsmail Hazar İlköğretim Okulu´nda İl Milli Eğitim Müdürümüz açılış programına katıldı

Seyhan İsmail Hazar İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programa, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali SELAMET, Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep İNCE, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat AKGÜL, Hayırsever İş Adamı İsmail HAZAR ve okul yöneticileri ile veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, Hayırsever İş Adamı İsmail HAZAR’ın ve okulun tanıtımını anlatan slayt izlendi. Okulun projesi olan “Hedef bizim gelecek bizim’’ öğrenci koçluğu projesi İl Milli Eğitim Müdürümüze tanıtıldı. Projeyi çok beğenen İl Müdürümüz diğer okullara örnek olmasını istedi.

Atatürk köşesi ve bilgisayar laboratuarının açılışını da yapan Mehmet Ali SELAMET, eğitime yapmış olduğu büyük katkılardan dolayı Hayırsever İş Adamı İsmail HAZAR’a bir plaket verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali SELAMET, hayırsever vatandaşlarımızın eğitime yaptıkları katkılara değinerek, Adana’da yapılan okullardan memnuniyet duyduğunu ama bunun yeterli olmadığını ve daha fazla okulun yapılmasını arzuladığını belirtti.

Program, öğrencilerden oluşan Türk Halk Müziği Korosu’nun yapmış olduğu müzik ziyafeti ile son buldu.

İsmail Hazar İlköğretim Okulunda İl Milli Eğitim Müdürümüz açılış programına katıldı

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.