ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Konferans Salonu Açılışı Yapıldı

  Kozan Yusuf Baysal Anadolu Lisesi Konferans Salonu açılışı Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet ve Hayırsever Yusuf Baysal tarafından yapıldı.  
Konferans Salonu Açılışı Yapıldı

KONFERANS SALONU AÇILIŞI YAPILDI 

            Kozan Yusuf Baysal Anadolu Lisesi Konferans Salonu açılışı Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet ve Hayırsever Yusuf Baysal tarafından yapıldı. 

            Okulda düzenlenen açılış törenine Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, Kozan İlçe Belediye Başkanı Kazım Özgan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sinan Özdoğan, Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat, Okul Müdürü, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. 

            Hayırsever, İşadamı Yusuf Baysal yaptığı konuşmada; ekonomik olarak nasıl büyüdüğünü, yaptığı çalışmaları anlatarak, öğrencilerin de kendisi gibi büyük şirketler kurabileceğini, bunun için çok çalışmaları gerektiğini anlattı. 

            Törende öğrencilere seslenen Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz, “Her öğrencinin hayalleri olmalı ve bu hayallere ulaşmak için;

1)Hayalleriniz olmalı, büyük hayaller kurmalısınız,

2)Bu hayallerinizi gerçekleştirmek için sürekli ve disiplinli bir şekilde yılmadan çalışmalısınız

3)Çok büyük bir sosyal sermayeye sahip olmalısınız.(Herkese güven vermelisiniz.)

4)Etkili bir iletişim becerisine sahip olmak için kendinizi geliştirmelisiniz.

5)Hiçbir kimseyi ötekileştirmeden takım ruhu içinde çalışabilme becerisi kazanmalısınız.” dedi. 

            Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, okulun açılmasında emeği geçen başta Sayın Hayırseverimiz Yusuf Baysal’a, velilerimize, emeği geçen öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkürlerini dile getirdi. 

            Okullarımızın kütüphanelerinin Z kütüphanesine dönüştürülmesi ve ihtiyacı olan öğrencilere burs verilmesi konusunda da hayırseverlerimizden destek beklediklerini belirten Müdürümüz daha sonra çocuklarla sohbet edip onların sorunlarını dinledi. Okul Müdüründen de okul hakkında bilgi aldı.

 5y

5y

5y

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.