ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mahalle Muhtarları, Millî Eğitim Müdürümüzü ziyaret etti

  Adana’daki mahalle Muhtarları Millî Eğitim Müdürümüzü ziyaret etti. Muhtarlar derneği başkanı üyeleri ile oldukça kalabalık bir heyetle yapılan ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Mahalle Muhtarları, Millî Eğitim Müdürümüzü ziyaret etti

Mahalle Muhtarları, Millî Eğitim Müdürümüzü ziyaret etti.

 

            Adana’daki mahalle Muhtarları Millî Eğitim Müdürümüzü ziyaret etti. Muhtarlar derneği başkanı, üyeleri ile oldukça kalabalık bir heyetle yapılan ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Millî Eğitim Müdürümüz yapılan ziyaretten oldukça memnun olduğunu, okullarımız için Mahalle Muhtarlarının çok büyük bir öneme sahip olduğunu ifade etti.

            Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren müdürümüz “ Muhtarlarımız bizim için çok önemlidir. Sizlerden gelen her türlü düşünce istek ve öneri bizim için çok değerlidir. Çalışmalarımızı hep beraber programlayıp, birbirimizi haberdar ederek düzenleyeceğiz. Bizim varlık nedenimiz çocuklarımız ve sizlersiniz. Bizim bir tek derdimiz var o da çocuklarımıza ve milletimize hizmet edebilmek. Sayın Başbakanımızın da ifadeleri içerisinde yer alan bizler devletin memuru değil milletimizin hizmetkârlarıyız. Bu da demektir ki vatandaşımızı mutlu edecek bir iş yapmıyorsak o zaman burada durmanın bir anlamı yok. Öğrencilerimizi mutlu edebilecek bir çalışma içerisine giremiyorsak, o yönde düşünce üretemiyorsak niye oturuyoruz. İşte bu nokta da sizlerden, vatandaşlarımızdan, öğrencilerimizden, öğretmenlerimizden, bu okulun hitap ettiği çevreden, ailelerinden ve muhtarlarından gelecek öneriler, istekler bizim için dikkate alınması gereken konulardır. Okullar hayat olsun projesi kapsamında okullarımız sizlerindir. Bu okulların sadece öğrenciler için değil, yetişkinler için de hayat boyu öğrenme merkezine, spor yapma, dinlenme düğün, nişan organizasyonları gibi etkinliklere imkân veren, yaşayan güvenli alanlar haline gelmesini istiyoruz.  Okullarımızın bahçesi, bilgisayar odası akşam 18.00 ‘dan 21.00 ‘a kadar sizlerin ve vatandaşlarımızın kullanımınıza açıktır.” dedi.

           Yeni eğitim sistemi, 4+4+4’ün getirdikleri hakkında müdürümüze sorularını ileten muhtarlarımız, Müdürümüz Mehmet Ali Selamet tarafından bilgilendirildi. Sıcak ve samimi bir havada geçen görüşmede muhtarlar okullarla ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleriyle el ele vererek daha güzel çalışmalara birlikte adım atacaklarını ifade ettiler. 

           İl Milli Müdürümüz “ Muhtarlara verdiğiniz destekten, göstermiş olduğunuz birlik ve beraberlik tablosundan dolayı bir kez daha teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

           Toplantı hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

 

 ğ

ğ

ğ

ğ

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.