ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz İkinci İnönü İlkokulu’nu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali SELAMET, okul idaresinin değişmesinden sonra İkinci İnönü İlkokulu’na ziyarette bulundular.  
Milli Eğitim Müdürümüz İkinci İnönü İlkokulu’nu Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürümüz İkinci İnönü İlkokulu’nu Ziyaret Etti

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali SELAMET, okul idaresinin değişmesinden sonra İkinci İnönü İlkokulu’na ziyarette bulundular. Okul Müdürü Sinan Gündoğdu’nun organize ettiği kahvaltıda okul idaresi ve öğretmenlerle eğitim öğretim konulu hoş bir sohbet yapıldı. Kahvaltıda Havuzlubahçe İlkokulu Müdürü Necmi Yılmaz da misafir olarak bulundu.

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali SELAMET daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet edip öğrencilerin istek ve taleplerini dinledi.

        İlk ziyaretinden sonra gördüğü bu değişikliklerden dolayı okul Müdürü Sinan Gündoğdu, okul idarecileri ve öğretmenlerini takdir ederek memnuniyetlerini belirtip okuludan ayrıldı.

yemek

edtj

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.