ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öncelikle Hayal Ediniz. Hayal Etmek Başarının Yarısıdır Bir Diğer Adımı İse Çalışmaktır

İl Milli Eğitim Müdürümüz, Ceyhan Fen Lisesi Kız Öğrenci Yurdu ile Erkek Öğrenci Pansiyonunu denetledi. Sabah saatlerinde Ceyhan Fen Lisesi Pansiyonuna giden Müdürümüz, pansiyondaki nöbetçi öğretmenlerden bilgi aldı. Yatakhane, lavabo, yemekhane ve pansiyon içerisindeki temizlik ve tertip düzenini denetleyen Müdürümüz, öğrencilerle sohbet ederek, onların dilek ve isteklerini dinledi.  
Öncelikle Hayal Ediniz. Hayal Etmek Başarının Yarısıdır Bir Diğer Adımı İse Çalışmaktır

 Öncelikle Hayal Ediniz. Hayal Etmek Başarının Yarısıdır Bir Diğer Adımı İse Çalışmaktır 

       İl Milli Eğitim Müdürümüz, Ceyhan Fen Lisesi Kız Öğrenci Yurdu ile Erkek Öğrenci Pansiyonunu denetledi.Sabah saatlerinde Ceyhan Fen Lisesi Pansiyonuna giden Müdürümüz, pansiyondaki nöbetçi öğretmenlerden bilgi aldı. Yatakhane, lavabo, yemekhane ve pansiyon içerisindeki temizlik ve tertip düzenini denetleyen Müdürümüz, öğrencilerle sohbet ederek, onların dilek ve isteklerini dinledi. 

       Güzel bir atmosferde gerçekleştirilen kahvaltı programından sonra, kahvaltının amacı hususunda kısa bir konuşma yapan Müdürümüz, öğrencilerin kendilerine verilmiş emanetler olduğunu, mesleki varlığımızın en önemli gerekçesi olarak, öğrencilerimizi gördüğünü bir kez daha vurguladı. “ Bu nedenle geleceğimizin güvencesi olan siz öğrencilerimizi, ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli insan gücü özelliklerine uygun, küresel dünyada rekabet edebilecek ve kendimize özgü değerleri benimsemiş olarak yetiştirmek için tüm imkânlarımızı sizlerin hizmetine sunma çabası içindeyiz. Öncelikle hedeflerinizi hayal ediniz. Hayal etmek başarının yarısıdır. 

       Bir diğer adımı ise çalışmaktır.  Geleceğin güçlü Ülkemizin aydınlık yarınları, sizlerin çalışmaları, gücü ve kabiliyeti sayesinde olacaktır. Sizlere güveniyor, sizleri seviyor, hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

ugb

ugb

ugb

ugb

ugb

ugb

ugbugbugbugb

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.