ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müsteşar Yardımcımız Yusuf Büyük’ten Okul Ziyareti

Adana’da bulunan Sayın Müsteşar Yardımcımız Yusuf Büyük, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar eşliğinde Gazi Osman Paşa İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti.
Sayın Müsteşar Yardımcımız Yusuf Büyük’ten Okul Ziyareti

Sayın Müsteşar Yardımcımız Yusuf Büyük’ten Okul Ziyareti

Adana’da bulunan Sayın Müsteşar Yardımcımız Yusuf Büyük, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar eşliğinde Gazi Osman Paşa İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti.

Bir grup öğretmenle bir araya gelerek toplantı yapan Sayın Büyük, sizlere Sayın Bakanımız Nabi Avcı’nın selamlarını getirdim. Bizler için değerlisiniz. Bizler her zaman bir ile gittiğimizde ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı eğiten öğretmenlerimizi ziyaret ederiz. Sizler bu ülkenin medarı iftarısınız biz sizlerle gurur duyuyoruz. Öğretmen olmazsa başarıda olmaz dedi.

Toplantı sonrası, öğretmenlerle tek tek tokalaşarak sıkıntılarının olup olmadığını ve isteklerini dinleyen Sayın Büyük ardından Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet KıIınç’tan ilçenin eğitim durumu hakkında bilgi aldı.

 

Ziyaret, sınıfların gezilmesi ile son buldu.

memmemmem


DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.