ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit İdris Güler İlköğretim Okulu’nda Kütüphane Açılışı Yapıldı

Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş, Şehit İdris Güler İlköğretim Okulu Kütüphanesinin Açılışını Yaptı.
Şehit İdris Güler İlköğretim Okulu’nda Kütüphane Açılışı Yapıldı

Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş, Şehit İdris Güler İlköğretim Okulu Kütüphanesinin Açılışını Yaptı.

Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş, Şehit İdris Güler İlköğretim Okulu´nda  Sevgiye Uzanan Eller Projesi kapsamında, Cahide Tolunay adına, oğulları M. Ozan Yüksek ve S. Anıl Yüksek tarafından yaptırılan okul kütüphanesinin açılışını yaptı.

Okula girişinde öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş, düzenlenen törende yaptığı konuşmada, öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmaktan çok mutlu olduğunu söyledi.

Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş, "Bu okulumuzda geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin, daha iyi yetişebilmesi, bilgiye daha kolay ulaşabilmesi, daha donanımlı olabilmeleri için hazırlanan bu güzel kütüphanenin bu okula kazandırılmasından büyük memnuniyet duydum. Bundan dolayı değerli hayırseverlerimize çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte, bu öğrencilerimizi ne kadar iyi yetiştirirsek, öğrencilerimiz ne kadar başarılı olursa, geleceğimiz de o kadar aydınlık ve güzel olacaktır." dedi.

Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş, konuşmaların ardından kütüphanenin yapılmasında katkısı olan hayırseverlere plaket ve teşekkür belgesi verdi.

Törenin ardından kütüphanenin açılış kurdelesini kesen Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş, daha sonra okuldaki Çanakkale Zaferi ile ilgili fotoğraf ve yazıların yer aldığı Çanakkale Sokağı´nı İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet ve okul yönetimi, öğrencilerle  beraber gezdi.

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.