ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Seniha Çobanoğlu Ortaokulu’muzda Kitap Kurdu Yarışması

  Seniha Çobanoğlu Ortaokulu’muz örnek olacak “Kitap Kurdu” adlı kitap okuma kampanyası başlattı.  
Seniha Çobanoğlu Ortaokulu’muzda Kitap Kurdu Yarışması

Seniha Çobanoğlu Ortaokulu’muzda Kitap Kurdu Yarışması 

         Adana´nın göç alan ve imkânlar bakımından çeşitli zorluklar yaşayan  merkez ilçesi Yüreğir´de birçok sıkıntıya rağmen başarı sıralamasında basamakları hızla tırmanan, iki senedir çıkardığı ´Teneffüs´ adındaki dergiyle sosyal ve kültürel faaliyetlere verdiği önemi gösteren, temizlik konusundaki hassasiyetiyle ´Beyaz Bayrak´ almaya hak kazanan, il genelindeki çeşitli sportif müsabakalarda bu yıl dokuz madalya kazanan, AB Comenius projesine katılmayı başarıp yedi Avrupa ülkesinden misafir ağırlayıp öğrencilerimizle aynı ülkelere ziyaretler gerçekleştiren,  son olarak da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce, ekip bazında  Toplam Kalite Yönetiminde  (TKY) ilçe birincisi seçilip, il ikincisi olan Seniha Çobanoğlu Ortaokulu’muz örnek olacak “Kitap Kurdu” adlı kitap okuma kampanyası başlattı.

         Yarışmada 100 Temel Eser arasından 5 kitap 5.6.7.8. sınıflar için seçildi. 5 kitap da 2.3.4. sınıflar için seçildi.

         Mayıs ayında yapılacak yarışma sonucun da  her iki grup için ayrı ayrı olmak üzere yarışma yapılacak. 1. olanlara çeyrek altın, 2. olanlara kol saati, üçüncü olanlara 100 Temel Eser seti hediye edilecek. Ayrıca ilk 10’a girenlere çeşitli hediyeler verilecektir.

fgdfh

fgdfh

fgdfh

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.