ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Seyhan Ak Gençlikten Nezaket Ziyareti

  Ak Parti Seyhan İlçe Gençlik Kolları’nı İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet  Makamında Kabul Etti.
Seyhan Ak Gençlikten Nezaket Ziyareti

Seyhan Ak Gençlikten Nezaket Ziyareti

 

     Ak Parti Seyhan İlçe Gençlik Kolları’nı İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet  Makamında Kabul Etti.

     Ziyarete Seyhan Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri katıldılar. Daha önce geliştirdikleri  ve  hâlâ devam eden ‘’Herkes Okusun Diye’’ projesinden bahseden gençleri tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet konuşmasında Adanalıların kitap yardımına önem verdiğini ve sahiplendiğini belirterek mutlu olduğunu söyledi.

     Önemli olan kitabın okunmasını sağlamak, okunması için de bizim imkanları cazip hale getirmemiz lazım. Bizim yeni anlayışımız kitapları dizmek değildir. Burada oturuyorsa yanı başında kitap olsun dedi. “Bir cümle”nin  ne kadar önemli olduğunu belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

     Ayrıca  Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül’ün Seyhan Gençlik Kolları’na ’’Herkes Okusun Diye’’ projesine destek vermek  için göndermiş olduğu kitapları teslim etti.

     Ak Parti Seyhan Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Aksoy yaptığı açıklamada ‘’Öncelikli olarak Bizi makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’e teşekkür ederim. Adana’mızda hala kütüphanesi olmayan okullar var. Bunların tespiti için yardım istedik, en kısa sürede bu okullarımıza kitap yardımı sağlanacaktır. Hedefimiz Adana’da kütüphanesi olmayan okul bırakmamaktır. ’’ dedi.

 

fgvl

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.