ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sıcaklara Aldırmadan, Okul İnşaatlarının İncelenmesine Devam

         Bütün gayretimiz, öğrencilerimizin daha sağlıklı ortamlarda derslerini görmelerini sağlamaktır. Fiziki ihtiyaçların giderilmesi öğrenci başarımızı da artıracaktır. Adana’nın yaz sıcaklarına rağmen inşaatlarda özveriyle çalışan işçilerimize  kolaylıklar diliyorum.” dedi.                
Sıcaklara Aldırmadan, Okul İnşaatlarının İncelenmesine Devam

 

Sıcaklara Aldırmadan, Okul İnşaatlarının İncelenmesine Devam

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, yapımı devam eden okul inşaatlarında incelemelerde bulundu.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Metin Erduran ile birlikte Şakirpaşa, Gül Bahçesi ve Akkapı  Mahallesi’nde yapımı devam eden okul inşaatlarında incelemelerde bulundu.

 

İnşaat alanını inceleyen Müdürümüz, okul inşaatlarını gezerek, proje yetkilileri ve müteahhitlerden  yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İncelemeleri sırasında Müdürümüz; okulların önümüzdeki eğitim-öğretim dönemine yetiştirilmesi için hızla yapımı devam eden okullarda, inşaat kalitesi bakımından da son derece titiz davranılması gerektiğini, okulların yapımında hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını, bu nedenle yeni eğitim-öğretim yılında hizmete sunulacak bu okulların günümüzün en iyi donanımıyla eğitime kazandırılmasını hedeflediklerini söyledi.

 

Yetkililerle kısa bir konuşma yapan müdürümüz: “ Bütün gayretimiz, öğrencilerimizin daha sağlıklı ortamlarda derslerini görmelerini sağlamaktır. Fiziki ihtiyaçların giderilmesi öğrenci başarımızı da artıracaktır. Adana’nın yaz sıcaklarına rağmen inşaatlarda özveriyle çalışan işçilerimize  kolaylıklar diliyorum.” dedi.

 

Bütün gayretimiz, öğrencilerimizin daha sağlıklı ortamlarda derslerini görmelerini sağlamaktır. Fiziki ihtiyaçların giderilmesi öğrenci başarımızı da artıracaktır.Bütün gayretimiz, öğrencilerimizin daha sağlıklı ortamlarda derslerini görmelerini sağlamaktır. Fiziki ihtiyaçların giderilmesi öğrenci başarımızı da artıracaktır.Bütün gayretimiz, öğrencilerimizin daha sağlıklı ortamlarda derslerini görmelerini sağlamaktır. Fiziki ihtiyaçların giderilmesi öğrenci başarımızı da artıracaktır.Bütün gayretimiz, öğrencilerimizin daha sağlıklı ortamlarda derslerini görmelerini sağlamaktır. Fiziki ihtiyaçların giderilmesi öğrenci başarımızı da artıracaktır.Bütün gayretimiz, öğrencilerimizin daha sağlıklı ortamlarda derslerini görmelerini sağlamaktır. Fiziki ihtiyaçların giderilmesi öğrenci başarımızı da artıracaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.