ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şimdi Düşünme Zamanı Ziyaretçilerini Bekliyor

Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve Türk Patent Enstitüsü tarafından düzenlenen “Şimdi Düşünme Zamanı Projesi” kapsamında 4-5 Mayıs 2013 tarihlerinde “Şimdi Düşünme Zamanı Adana Yerel Sergisi”M1 Merkez Alışveriş Merkezinde gerçekleştirilecek.
Şimdi Düşünme Zamanı Ziyaretçilerini Bekliyor

Şimdi Düşünme Zamanı Ziyaretçilerini Bekliyor

 

            Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve Türk Patent Enstitüsü tarafından düzenlenen “Şimdi Düşünme Zamanı Projesi” kapsamında 4-5 Mayıs 2013 tarihlerinde “Şimdi Düşünme Zamanı Adana Yerel Sergisi”M1 Merkez Alışveriş Merkezinde gerçekleştirilecek. 2011 yılından itibaren Ulusal düzeyde düzenlenmekte olan “Şimdi Düşünme Zamanı Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğrenci Etkinlikleri” organizasyonu, ilk kez bir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün koordinesinde“Ulusal Standartlara” sahip bir biçimde yerel düzeyde düzenleniyor. 

            Avrupa Patent Ofisi tarafından da desteklenen “Şimdi Düşünme Zamanı Projesi”, çocuklarımızın yaratıcı düşünme becerilerini yansıttıkları bir organizasyon olarak öne çıkıyor. Birçok ilginç öğrenci tasarımının yer alacağı sergide, ulusal dereceler elde etmiş projelerde yer alacak. 

            Proje sergisinde yer alacak Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğrenci Etkinlikleri, 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde öğrencilerimizin ders içinde gerçekleştirdikleri yaklaşık 300 bin etkinlik içerisinden bölge düzenleme kurulları tarafından belirlendi. Sergide yer alacak 100 proje öğrencilerimiz tarafından, 4-5 Mayıs 2013 tarihlerinde M1 Merkez Alışveriş Merkezi C Blokta ziyaretçilere sunulacak. 

            Serginin açılışı 4 Mayıs 2013 Cumartesi günü Saat:11.00 da M1 Merkez Alışveriş Merkezi sergi alanında yapılacak ve iki gün boyunca sergi ziyaretçilere açık olacak.

tökt

 

tökt

tökt

 

ıyoi

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.