ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Suriyeli Minikler Akdeniz Anaokulu’nda Hayat Buldular

Devletimiz ve bizler onları en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Elimizden gelen her türlü yardımı ilgiyi ve desteği yapacağız.
Suriyeli Minikler Akdeniz Anaokulu’nda Hayat Buldular

Suriyeli Minikler Akdeniz Anaokulu’nda Hayat Buldular

Suriye’deki iç savaştan kaçarak Adana’ya sığınan mültecilerin çocukları için Seyhan ilçesi Akdeniz Anaokulu’nda bir dizi moral etkinliği yapıldı.

Etkinliğe İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Volkan Canatan, Okul Müdürü Deniz Cerit okul öncesi öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan şube müdürümüz, “Bizim isteğimiz Suriye’de sıkıntılar bitsin ve bu çocuklar ülkelerine ve evlerine kavuşsunlar. Ama onlar bugün bizim misafirlerimiz. Devletimiz ve bizler onları en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Elimizden gelen her türlü yardımı ilgiyi ve desteği yapacağız.” diye konuştu.Suriyeli küçük öğrenciler okul bahçesinde yer alan oyun parkında oyunlar oynayarak hoşça vakit geçirdiler.

            Çocuklar ile yakından ilgilenen il milli eğitim şube müdürümüz  Suriyeli küçük öğrencilere kırtasiye malzemesi ve çeşitli hediyeler   dağıttı.

Suriyeli miniklerin Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş’a ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’e teşekkür dolu alkışları ile etkinlik sona erdi.

 

Suriyeli Minikler Akdeniz Anaokulu8217nda Hayat BuldularSuriyeli Minikler Akdeniz Anaokulu8217nda Hayat BuldularSuriyeli Minikler Akdeniz Anaokulu8217nda Hayat Buldular

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.