ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Suriyeli Öğretmenlerin, Öğretmenler Günü Kutlandı

Burada savaş yok, dostluk ve eğitim var,  bize kolaylık sağlayan başta Sayın Valimize, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve Türk Hükümetine, kucak açan yetkililere teşekkür ediyoruz.
Suriyeli Öğretmenlerin, Öğretmenler Günü Kutlandı

 

Suriyeli Öğretmenlerin, Öğretmenler Günü Kutlandı

 

  Ülkelerinde süren savaştan dolayı Türkiye’ye gelen ve Adana’da yaşamaya başlayan Suriyeli ailelerin çocuklarının eğitim gördüğü Sarıçam Konaklama Kampı’na İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet öğretmenler günü kapsamında ziyarette bulunuldu.

   Suriyeli ve Türk öğretmenlerin eğitim verdiği çocukları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet,  öğretmenler, veliler ve öğrencilerle sohbet etti. İl Müdürümüz “Valiliğimiz ve müdürlüğümüzce ilimizde bu çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin en iyi şekilde eğitim görmelerini sağlıyoruz. Zaman ne kadar sürer, bunu biz de bilemiyoruz. Gönül arzu eder ki, bir an evvel çocuklarımız da, öğretmenleri de evlerine barklarına, yuvalarına, okullarına kavuşsunlar. Ama burada eğitimlerine devam etmeleri için müdürlüğümüz olarak elimizden gelen her türlü çabayı göstermekteyiz.” şeklinde konuştu.

                     Kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını ifade eden öğretmen ve öğrenciler “Bizim için bu okullar açıldı. Eğitimimize devam etmek çok güzel. Burada savaş yok, dostluk ve eğitim var,  bize kolaylık sağlayan başta Sayın Valimize, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve Türk Hükümetine, kucak açan yetkililere teşekkür ediyoruz. ”dediler.               

                İl Milli Eğitim Müdürümüz, ziyaretin  ardından öğretmenlere ve öğrencilere  hediyeler verdi.

 

Burada savaş yok, dostluk ve eğitim var,  bize kolaylık sağlayan başta Sayın Valimize, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve Türk Hükümetine, kucak açan yetkililere teşekkür ediyoruz.Burada savaş yok, dostluk ve eğitim var,  bize kolaylık sağlayan başta Sayın Valimize, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve Türk Hükümetine, kucak açan yetkililere teşekkür ediyoruz.Burada savaş yok, dostluk ve eğitim var,  bize kolaylık sağlayan başta Sayın Valimize, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve Türk Hükümetine, kucak açan yetkililere teşekkür ediyoruz.Burada savaş yok, dostluk ve eğitim var,  bize kolaylık sağlayan başta Sayın Valimize, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve Türk Hükümetine, kucak açan yetkililere teşekkür ediyoruz.Burada savaş yok, dostluk ve eğitim var,  bize kolaylık sağlayan başta Sayın Valimize, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve Türk Hükümetine, kucak açan yetkililere teşekkür ediyoruz.Burada savaş yok, dostluk ve eğitim var,  bize kolaylık sağlayan başta Sayın Valimize, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve Türk Hükümetine, kucak açan yetkililere teşekkür ediyoruz.

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.