ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tuzla İlköğretim Okulu Bahçesi Hayat Buldu

Adana Valiliği İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Karataş İlçesi Tuzla Beldesinde Mevsimlik Tarım İşçilerine Verdiği İftar Yemeği İle Tuzla İlköğretim Okulu Bahçesi Hayat Buldu.
Tuzla İlköğretim Okulu Bahçesi Hayat Buldu

Tuzla İlköğretim Okulu Bahçesi Hayat Buldu

        Adana Valiliği İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Karataş ilçesi Tuzla beldesinde mevsimlik tarım işçilerine iftar yemeği verildi.

    Tuzla İlköğretim Okulu bahçesinde verilen iftar yemeğine Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş, Vali Yardımcısı İbrahim Avcı, Karataş Kaymakamı Mustafa Kılıç, Karataş Belediye BaşkanıFatih Balıkçı, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet, İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Mukadder Selamet Balaban,  Kurum Müdürleri ve 1200 civarında mevsimlik tarım işçisi katıldı.

     Vatandaşların ve çocukların yoğun ilgisiyle karşılanan Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş, iftarını mevsimlik tarım işçileri ile birlikte açtı.

     Yemekte bir konuşma yapan Sayın Valimiz: "Tuzla´da hizmet eden, burada çalışan bir birinden kıymetli kardeşlerimizi muhabbetle selamlıyorum. Bildiğimiz gibi Ramazan ayı birlik, beraberlik, yardımlaşma, dayanışma, paylaşma duygularının zirveye çıktığı aylardır. Bu aylarda zenginiyle, fakiriyle, amiriyle, memuruyla, işçisiyle, patronuyla insanlarımızın aynı sofrada, aynı mekanlarda buluşmaları, aynı yemeği paylaşmaları inancımızın ve geleneğimizin gereğidir. Buraya gelerek bu iftar sofrasını paylaştığınız için, burada güzel bir birlik, beraberlik, dayanışma sergilediğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum" dedi.

      Konuşmasının ardından vatandaşlar ile yakından ilgilenen Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş, çocuklara da hediyeler dağıttı.

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.