ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

UNESCO Türkiye Milli Komisyonu’ndan Teşekkür Belgesi

          Başta Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş olmak üzere takım ruhunu özümsemiş, gece gündüz çalışan öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve  yöneticilerimize teşekkürlerimi sunarım.
UNESCO Türkiye Milli Komisyonu’ndan Teşekkür Belgesi

 

UNESCO Türkiye Milli Komisyonu’ndan Teşekkür Belgesi

 

UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Somut Olmayan Kültürel Miras Komite Üyesi ve Milli Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü  Y.Ziya Yediyıldız,  öğrencilerin kültürel birikimine ait sanatsal beceri, yetenek ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak ve somut olmayan  kültürel miras farkındalığı yaratmak amacıyla, “Somut Olmayan Kültürel Mirası Somutlaştırmak” adına gerçekleştirilen “1. Bilim ve Sanat Merkezi Öğrencileri Arası Sosyal Bilimler Proje Yarışması Ve Atolye Çalışmaları – Çocuk Kongresine katkı sağlayan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hediye Titiz ve Adana Bilim Sanat Merkezi Müdürü M.Duran Öznacar, Adana Bilim Sanat Merkezi Müdür Yardımcısı Halil Bolat’a unutulmaya yüz tutmuş değerlerin ortaya çıkmasında göstermiş oldukları çabalarından dolayı yöneticilerimize teşekkür belgesi verdi.

Kısa bir konuşma yapan müdürümüz, “ Başarı bir ekip işidir. Bu tür etkinliklerle eğitimin çıtasını daha da yükseltip ileriye doğru bir adım atmamızda, hatta koşmamızda birer övünç kaynağı olacaktır.

 Başta Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş olmak üzere takım ruhunu özümsemiş, gece gündüz çalışan öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve  yöneticilerimize teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

UNESCO Türkiye Milli Komisyonu8217ndan Yöneticilere Teşekkür Belgesi UNESCO Türkiye Milli Komisyonu8217ndan Yöneticilere Teşekkür Belgesi UNESCO Türkiye Milli Komisyonu8217ndan Yöneticilere Teşekkür Belgesi UNESCO Türkiye Milli Komisyonu8217ndan Yöneticilere Teşekkür Belgesi

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.