ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Ali Özkan´dan İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’e Veda Ziyareti

Eğitim camiasının çalışmalarından her zaman memnunluk duyduğunu ifade eden Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Ali Özkan, başarı kavramının göreceli olduğunu, asıl amacın gençlerimizi vatanına, milletine faydalı bireyler olarak yetiştirmek olduğunu belirtti.
Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Ali Özkan´dan İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’e Veda Ziyareti

 

Vali YardımcısıDr. Mehmet Ali Özkan´dan İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’e Veda Ziyareti

 

 Başarılı çalışmalarıyla Adana’daki herkesin takdirini kazanan Vali Yardımcımız Dr. Mehmet Ali Özkan, veda ziyaretlerinden birini de İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze yaptı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet ve milli eğitim çalışanları tarafından karşılanan Vali Yardımcımız Dr.Mehmet Ali Özkan, sorumluluk alanındaki kurumlar arasında görevi sırasında en fazla mesai harcadığı kurumun milli eğitim olduğunu belirterek, eğitim başarısının yükseltilmesi için okul-öğrenci ve veli işbirliğinin mutlaka arttırılması gerektiğini vurguladı.

Eğitim camiasının çalışmalarından her zaman memnunluk duyduğunu ifade eden Vali Yardımcımız Dr. Mehmet Ali Özkan, başarı kavramının göreceli olduğunu, asıl amacın gençlerimizi vatanına, milletine faydalı bireyler olarak yetiştirmek olduğunu belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz, Vali Yardımcımız Dr Mehmet Ali Özkan’ın önderliğinde eğitim alanında önemli işlere imza attıklarını dile getirerek Vali Yardımcımıza kaymakamlık mesleğinde başarılar diledi.

 

Eğitim camiasının çalışmalarından her zaman memnunluk duyduğunu ifade eden Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Ali Özkan, başarı kavramının göreceli olduğunu, asıl amacın gençlerimizi vatanına, milletine faydalı bireyler olarak yetiştirmek olduğunu belirtti. Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Ali Özkandan İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet8217e Veda Ziyareti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.