ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yatılı Pansiyonlu Ortaöğretim Kurumları Komisyonu ile Dünya Obezite Yürüyüşü Yapıldı

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi Araştırma Ekibi koordinesinde “Yatılı Pansiyonlu Ortaöğretim Kurumları Komisyonu” nda yer alan okulların öğrencileriyle birlikte “22 Mayıs Dünya Obezite Günü” ile ilgili olarak Acıbadem Hastanesi’nin sponsorluğunda pansiyonda kalan öğrencilere “Obezite Farkındalığı Yürüyüşü” yapıldı.
Yatılı Pansiyonlu Ortaöğretim Kurumları Komisyonu ile Dünya Obezite Yürüyüşü Yapıldı

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi Araştırma Ekibi koordinesinde “Yatılı Pansiyonlu Ortaöğretim Kurumları Komisyonu” nda yer alan okulların öğrencileriyle birlikte “22 Mayıs Dünya Obezite Günü”  ile ilgili olarak Acıbadem Hastanesi’nin sponsorluğunda pansiyonda kalan öğrencilere “Obezite Farkındalığı Yürüyüşü” yapıldı.

Daha önce Acıbadem Hastanesi doktorları ve personeli komisyonda yer alan 12 okulda pansiyonda kalan öğrencilere “Obezite Farkındalığı Eğitimi” verilmişti. Dilberler Sekisi Yürüyüş Parkurunda ortalama 120 öğrenci ile birlikte yapılan yürüyüşte sağlık ve dengeli beslenmenin ön koşulları hatırlatıldı.

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.