ADANA VALİLİĞİ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fatih Projesi Birimi

Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen Görevi Başvuru Sayfası

2024 yılı 2. Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği görevlendirme başvuruları 15 - 19 Şubat 2024 tarihlerinde alınacaktır. Ancak evrakların ulaşması ve görevlendirmelerin zamanında gerçekleştirilebilmesi için başvuruların son günü ilçelerinizde değişiklik gösterebilir.

Sisteme ilk defa giriş yapan öğretmenlerimiz, "GİRİŞ" sayfasında yer alan "şifre oluştur" bölümünü kullanarak şifrelerini oluşturmaları gerekmektedir. Sisteme giriş yaptıktan sonra anasayfada yer alan açıklamaları mutlaka okuyunuz ve gerekli güncellemeleri yapınız. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız İLETİŞİM bölümünden bize ulaşabilirsiniz.2017 2. Dönem 2. Başvuru'ya Başvuracak Öğretmenlerimizin Dikkatine !

  • ÖNEMLİ !!! Görev yapmak istediğiniz okulda etkileşimli tahta var ve tercih listesinde okulun adı çıkmıyorsa mutlaka durumu bize bildiriniz.

  • ÖNEMLİ !!! Başvuruların bittiği gün mebbis sisteminden yaptığınız başvuru ve kişisel bilgileriniz kontrol edilecektir. Lütfen kişisel bilgilerinizi (hizmet puanı-kadro okulu-görevlendirme vb.) güncelleyip başvuru yapınız.

  • Başvuru yapmadan önce Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi konulu yazısını mutlaka okuyunuz. Resmi yazıda bulunan esaslara aykırı başvuru yapanların görevlendirilmesi yapılmayacaktır. Resmi yazı için buraya tıklayınız.
  • Sistemde yaşanan sorunlar için lütfen bize ulaşınız.