ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle düzenlenen eğitim çalıştayı büyük ilgi gördü.

Adana Öğretmenevi’nde düzenlenen çalıştaya Çukurova, Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinden temel eğitim ve ortaöğretimde görev yapan İngilizce öğretmenleri katıldı.
Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle düzenlenen eğitim çalıştayı büyük ilgi gördü.

    Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle düzenlenen eğitim çalıştayı büyük ilgi gördü.

            Adana Öğretmenevi’nde düzenlenen çalıştaya Çukurova, Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinden temel eğitim ve ortaöğretimde görev yapan İngilizce öğretmenleri katıldı. Avrupa Dil Portfolyosu Ülke Koordinatörü, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Hakkı Mirici tarafından ´´Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı  ve Avrupa Dil Portfolyosu´´ konulu seminere 325 öğretmen katılırken, seminer sonrası öğretmenlere katılım sertifikası verildi.

Seminere katılan YDS Eğitim Grubu Başkanı Necip Ethemoğlu, Oxford University Press Bölge Müdürü Yücel Yılmaz başta Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ve eğitime katılan tüm İngilizce öğretmenlerine teşekkür ederek, öğretmenlerin bu çalıştaya duydukları ilgiden memnun olduklarını ifade etti. 

Çalıştayda söz alan Adana İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, ´´Eğitimin hayat boyu sürdüğünü ve bu tarz çalışmaların tekrarlanması gerektiğini vurguladı. 

Adana İl Milli Eğitim Strateji ve Geliştirme Şube Müdürlüğünün YDS Eğitim Grubu ile birlikte organize ettiği çalıştayda konuşan YDS Eğitim Grubu Bölge Müdürü Şükrü Karayol, bölgemizde İngilizce eğitimine yeni yaklaşımlar katmak istediklerini ve yabancı dil öğreniminde başrol oynayan ingilizce öğretmenlerimize ihtiyaç duydukları eğitimlerin ve hizmetlerin devam etmesi yolunda gerekli çalışmaları sürdüreceklerini belirtirken,  yedincisi düzenlenecek olan, ´Ulusal İngilizce Öğretmenleri Konferası´nın Adana´da olacağını müjdeleyip başta Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve çalıştaya katıldıkları için tüm İngilizce öğretmenlerimize teşekkürlerini sundu.

Adana İl Milli eğitim müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle Düzenlenen Eğitim Çalıştayı Büyük ilgi Gördü.Adana İl Milli eğitim müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle Düzenlenen Eğitim Çalıştayı Büyük ilgi Gördü.Adana İl Milli eğitim müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle Düzenlenen Eğitim Çalıştayı Büyük ilgi Gördü.Adana İl Milli eğitim müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle Düzenlenen Eğitim Çalıştayı Büyük ilgi Gördü.Adana İl Milli eğitim müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle Düzenlenen Eğitim Çalıştayı Büyük ilgi Gördü.Adana İl Milli eğitim müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle Düzenlenen Eğitim Çalıştayı Büyük ilgi Gördü.Adana İl Milli eğitim müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle Düzenlenen Eğitim Çalıştayı Büyük ilgi Gördü.Adana İl Milli eğitim müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle Düzenlenen Eğitim Çalıştayı Büyük ilgi Gördü.Adana İl Milli eğitim müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle Düzenlenen Eğitim Çalıştayı Büyük ilgi Gördü.Adana İl Milli eğitim müdürlüğü, Oxford University Press ve YDS Yayıncılığın işbirliğiyle Düzenlenen Eğitim Çalıştayı Büyük ilgi Gördü.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.