ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fedakar Öğretmenlerimizden Onurlu Davranış

29 sınıfı olan ve 715 öğrencisi bulunan Kozan Toki Şehit Suat Ocak İlkokulu’nda görev yapan öğretmenler,  hummalı bir çalışma sergileyerek sınıfları boyadı.
Fedakar Öğretmenlerimizden Onurlu Davranış

 

 

 

 

Fedakar Öğretmenlerimizden Onurlu Davranış

 

 

 

29 sınıfı olan ve 715 öğrencisi bulunan Kozan Toki Şehit Suat Ocak İlkokulu’nda görev yapan öğretmenler,  hummalı bir çalışma sergileyerek sınıfları boyadı.

 

Adana İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet Kozan ilçemizdeki okulları inceleme gezisi kapsamında okulları ziyaret ederek okullarına sahip çıkan öğretmenlerimizi tebrik etti. Karşılarında İl Milli Eğitim Müdürümüzü gören Sınıf Öğretmeni Ümit Oktay Köse, çok şaşırdığını  söyleyerek il müdürümüzü hiç beklemiyorduk  geldikleri için çok mutlu olduklarını dile getirdi.

 

Okul Müdürü Zekayi Kaya’dan çalışmalarla ilgili bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, “Arkadaşlarımız özel hayatlarına zaman ayırmadan fedakarca davranış sergilediler. Bir öğretmenin okulunu sevmesi denilen şey bu olsa gerek, gerçekten çok etkilendim. Takım ruhu içerisinde çalışan fedakar öğretmenlerimizi yeni eğitim-öğretim yılı başlangıcı kapsamında kutlamak istiyorum.” dedi.

 

Okul Müdürü Zekayi Kaya ise, ilçe milli eğitimin vermiş olduğu olanakları da kullanarak yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi okuldaki tüm öğretmenlerin el ele verdiğini belirtti. Kaya,  "Sınıfları boyamaları sonucunda çocuklarımızın öğrenim göreceği sınıfların çehresi değişmiş ve daha güzel bir görünüme kavuşmuştur. Okul olarak aramızda para toplayıp boya malzemelerini temin ettik, fedakar öğretmen arkadaşlar da sınıflarını boyayarak yeni eğitim ve öğretim yılına hazır hale getirdiler. İl milli eğitim müdürümüzün varlığının okulumuzda olması bizim için bir ödül oldu.” diye konuştu.

29 sınıfı olan ve 715 öğrencisi bulunan Kozan Toki Şehit Suat Ocak İlkokulu8217nda görev yapan öğretmenler,  hummalı bir çalışma sergileyerek sınıfları boyadı.29 sınıfı olan ve 715 öğrencisi bulunan Kozan Toki Şehit Suat Ocak İlkokulu8217nda görev yapan öğretmenler,  hummalı bir çalışma sergileyerek sınıfları boyadı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.