ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geleceğimiz Fedakar Öğretmenlerimizle Daha Aydınlık Olacak

Adana olarak, son iki yılda bakanlıkta hangi ödül kürsüsü varsa çıktıklarını vurguladı.
Geleceğimiz Fedakar Öğretmenlerimizle Daha Aydınlık Olacak

Geleceğimiz Fedakar Öğretmenlerimizle Daha Aydınlık Olacak

Adabis verilerine göre, İl genelinde en fazla faaliyet düzenleyen ve ilk 10’un  içinde yer alan Aladağ Madencilik Anadolu Lisesi ile Sinanpaşa İlkokuluna İl Milli Eğitim Müdürümüz, Mehmet Ali Selamet başarı belgelerini düzenlenen yemek programında verdi.

Programa, Aladağ Kaymakamı Tamer Kılınç, Adana İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet ve eşleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Bilgiç ve öğretmenler katıldılar.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Selamet konuşmasında; “Adana’mızın marka değerini üst seviyeye çıkartan ve Adana’nın il içinde ve dışında ödüllerle anıldığı bir ilçemiz olduğunu,  gösterdikleri bu performanstan dolayı ben Aladağ’daki yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Adana olarak, son iki yılda bakanlıkta hangi ödül kürsüsü varsa çıktıklarını vurguladı. Sizlerin çalışmalarınızla da Adana’mızı 01 Marka Kent yapmak istiyoruz. Bizlere bu anlamda destek veren Sayın Kaymakamımıza da çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Aramızda çok fedakâr arkadaşlarımız var. Bu öğretmenlerimizin sayesinde geleceğinizi daha aydınlık, daha ferah ve daha mutlu görüyoruz. Aynı zamanda öğrencilerimizin, insanlarımızın daha mutlu olacaklarını düşünüyoruz. Bizim öğretmenlerimiz en değerli meslek mensuplarıdır. Bizim öğretmenlerimiz geleceğimizi inşa eden mimarlarımızdır. Öğrencisi için gerekirse çocuğunu ve canını feda eder. Bu yola baş koymuş arkadaşlarımızdır. Biz bu değerli arkadaşlarımızla beraber olmaya, sizlerle birlikte olup çalışma, sizlere hizmet etmek için aşkımızı şevkimizi tazelemeye geldik.  Sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum ve sizlerle gurur duyuyorum. Sizin gibi öğretmenlere sahip olduğumuz için ben kendimi şahsen çok şanslı hissediyorum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Öğretmenlerin görüşlerini dinledikten sonra Aladağ ilçesindeki okullarda başarı gösteren öğretmenlere ve yöneticilere Başarı Sertifikalarını, İlçe Kaymakamı Tamer Kılıç ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet verdi.


Adanamızın marka değerini üst seviyeye çıkartan ve Adananın il içinde ve dışında ödüllerle anıldığı bir ilçemiz olduğunu,  gösterdikleri bu performanstan dolayı ben Aladağdaki yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Adanamızın marka değerini üst seviyeye çıkartan ve Adananın il içinde ve dışında ödüllerle anıldığı bir ilçemiz olduğunu,  gösterdikleri bu performanstan dolayı ben Aladağdaki yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Adanamızın marka değerini üst seviyeye çıkartan ve Adananın il içinde ve dışında ödüllerle anıldığı bir ilçemiz olduğunu,  gösterdikleri bu performanstan dolayı ben Aladağdaki yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Adanamızın marka değerini üst seviyeye çıkartan ve Adananın il içinde ve dışında ödüllerle anıldığı bir ilçemiz olduğunu,  gösterdikleri bu performanstan dolayı ben Aladağdaki yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Adanamızın marka değerini üst seviyeye çıkartan ve Adananın il içinde ve dışında ödüllerle anıldığı bir ilçemiz olduğunu,  gösterdikleri bu performanstan dolayı ben Aladağdaki yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Adanamızın marka değerini üst seviyeye çıkartan ve Adananın il içinde ve dışında ödüllerle anıldığı bir ilçemiz olduğunu,  gösterdikleri bu performanstan dolayı ben Aladağdaki yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Adanamızın marka değerini üst seviyeye çıkartan ve Adananın il içinde ve dışında ödüllerle anıldığı bir ilçemiz olduğunu,  gösterdikleri bu performanstan dolayı ben Aladağdaki yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Adanamızın marka değerini üst seviyeye çıkartan ve Adananın il içinde ve dışında ödüllerle anıldığı bir ilçemiz olduğunu,  gösterdikleri bu performanstan dolayı ben Aladağdaki yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Adanamızın marka değerini üst seviyeye çıkartan ve Adananın il içinde ve dışında ödüllerle anıldığı bir ilçemiz olduğunu,  gösterdikleri bu performanstan dolayı ben Aladağdaki yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Adanamızın marka değerini üst seviyeye çıkartan ve Adananın il içinde ve dışında ödüllerle anıldığı bir ilçemiz olduğunu,  gösterdikleri bu performanstan dolayı ben Aladağdaki yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.