ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğren, Halkla Güçlen

İlimizde temel eğitim ve hayat boyu öğrenmede doğru üretimi, verimi çiftçilerimize öğreterek önümüzdeki yıllarda çiftçinin ve vatandaşlarımızın kazanımlarını bereketli Çukurova’mızda el birliği ile göreceğiz.
Hayat Boyu Öğren, Halkla Güçlen

Hayat Boyu Öğren, Halkla Güçlen

 

Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı. İlimizdeki Halk Eğitim Merkezlerindeki eğitimin niteliğini geliştirmek, Hayat Boyu Öğrenme ile Çiftçinin kazanımlarını daha ileri düzeye getirilmesi amacıyla, Valiliğimiz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Adana Zirai Üretim İşletmesi Tarımsal Yayım ve Hizmet İçi Eğitim Müdürlüğü İş Birliğine İlişkin protokol İl  Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalandı. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Makam Odasında gerçekleştirilen törene Vali Yardımcılarımız Cengiz Horozoğlu,  Halis Arslan İl Milli Eğitim Müdürümüz Muharrem Gelen, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Adana Zirai Üretim İşletmesi Tarımsal Yayım ve Hizmet İçi Eğitim Müdürü İlyas Kıran ve Şube Müdürleri katıldı. 

Protokol imza töreni öncesinde bir açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Muharrem Gelen, “ İlimizde temel eğitim ve hayat boyu öğrenmede doğru üretimi, verimi çiftçilerimize öğreterek önümüzdeki yıllarda çiftçinin ve vatandaşlarımızın kazanımlarını bereketli Çukurova’mızda el birliği ile göreceğiz.   Kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çeken Müdürümüz zaten var olan işbirliğinin protokolle pekiştirilmesinden dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

 

     Tören fotoğraf çekilmesi ile son buldu.

 

Hayat Boyu Öğren, Halkla GüçlenHayat Boyu Öğren, Halkla GüçlenHayat Boyu Öğren, Halkla GüçlenHayat Boyu Öğren, Halkla GüçlenHayat Boyu Öğren, Halkla Güçlen

 
DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.