ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu’nun, 4. Olağan Toplantısı Düzenlendi

Toplantıda konuşan Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş, istihdamın sağlanması ve milletler arası rekabette öne geçilebilmesi için toplumun bütün kesimlerinin "tek vücut" olması gerektiğini söyledi.
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu’nun, 4. Olağan Toplantısı Düzenlendi

 

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu’nun, 4. Olağan Toplantısı Düzenlendi  

Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş’un Başkanlığında, İl İstihdam ve Mesleki Kurulu 2013 Yılı 4. Olağan Toplantısı düzenlendi.

Adana Ticaret Odası Sosyal Hizmetler ve Eğitim Vakfı´nda (ATOSEV) düzenlenen toplantıya Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Koçberber, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Haşim Meydan, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, Adana Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan ve kurul üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş, istihdamın sağlanması ve milletler arası rekabette öne geçilebilmesi için toplumun bütün kesimlerinin "tek vücut" olması gerektiğini söyledi.

Yatırımcılara her türlü desteğin sağlanması gerektiğini ifade eden Sayın Valimiz, "Yatırımcılar ´armudun sapı var, üzümün çöpü var´ deyip engellenmemeli. Yatırımcıları, ´nereden ben bu yatırımcılığa düştüm. Kendi paramla rezil oluyorum´ anlayışı içerisine sokarsak, ilgili kurum ve kuruluşlarda çalışan arkadaşlarımız görevini iyi yapmıyor demektir. Kaliteli iş gücünün varlığı, yatırımcıyı o kente çeken önemli unsurdur." dedi.

Toplantı, kurulun çalışmaları ve bir önceki toplantıda alınan kararların gerçekleşme durumlarına ilişkin bilgiler verilmesiyle son buldu.

Toplantıda konuşan Sayın Valimiz Hüseyin Coş, istihdamın sağlanması ve milletler arası rekabette öne geçilebilmesi için toplumun bütün kesimlerinin tek vücut olması gerektiğini söyledi.Toplantıda konuşan Sayın Valimiz Hüseyin Coş, istihdamın sağlanması ve milletler arası rekabette öne geçilebilmesi için toplumun bütün kesimlerinin tek vücut olması gerektiğini söyledi.

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.