ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’in Kurban Bayramı Mesajı

Öğrenci, öğretmen ve velilerimiz ile Adanalı hemşerilerimizin birlik ve beraberliğimizin, kardeşlik duygularımızın asla sarsılmayacak şekilde güçlendiği günlerden birisi olan Mübarek Kurban Bayramını kutlar; onlara sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’in Kurban Bayramı Mesajı

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’in Kurban Bayramı Mesajı  

 

 

Öğrenci, öğretmen ve velilerimiz ile Adanalı hemşerilerimizin birlik ve beraberliğimizin, kardeşlik duygularımızın asla sarsılmayacak şekilde güçlendiği günlerden birisi olan Mübarek Kurban Bayramını kutlar; onlara sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim.

 

 

Öğrenci, öğretmen ve velilerimiz ile Adanalı hemşerilerimizin birlik ve beraberliğimizin, kardeşlik duygularımızın asla sarsılmayacak şekilde güçlendiği günlerden birisi olan Mübarek Kurban Bayramını kutlar sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim.

 

 

 

 

 

                                                                                       

 

                                                                                      

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.