ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar?ı Makamında Ziyaret Etti

Konusunda uzman olan, eğitimle meşgul insanların verebileceği bilgiler, deneyimler önemlidir. Kurum olarak tüm eğitim çalışanları adına çözüm üreten, ülkemiz ve ilimiz için güzel projeler ortaya koyan herkese kucak açıyoruz.
Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar?ı Makamında Ziyaret Etti

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar’ı Makamında Ziyaret Etti

Ziyarete Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu’nun yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mehmet Sezer ile diğer sendika yöneticileri katıldı.

Ziyarette bir konuşma yapan Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Sayın Müdürümüz Turan Akpınar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundum, kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar ise, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.  Müdürümüz konuşmasında; “ Sürekli görüş alışverişinde bulunacağımız sivil toplum kuruluşlarının eleştirilerini, önerilerini, değerlendirmelerini dikkate alarak hem çalışanlarımız için hem eğitimden faydalanan herkes için önemli adımları atma gayreti içindeyiz.

 Eğitime her yaşta, her kademede ihtiyaç vardır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza vereceğimiz eğitimin kalitesi yöntemi önemlidir.

 Konusunda uzman olan, eğitimle meşgul insanların verebileceği bilgiler, deneyimler önemlidir. Kurum olarak tüm eğitim çalışanları adına çözüm üreten, ülkemiz ve ilimiz için güzel projeler ortaya koyan herkese kucak açıyoruz. Ben tekrar size buraya kadar teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. 

Ziyaret günün anısına fotoğraf çekilmesi ile son buldu.

 

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınarı Makamında Ziyaret Etti

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.