ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanımız Nabi Avcı Yoğun Programına Rağmen Müdürlüğümüzü Şereflendirdi

Bakanımız yöneticilerimize “Odanıza gelen bir öğretmenimizi güler yüzle karşılayın, onları dinleyin, ikramlarınızı yapın. Sorunlarına çözüm arayın. Her bir öğretmenimizi ‘benim sizlere gönderdiğim bir misafir olarak’ kabul buyurun.” dedi.
Milli Eğitim Bakanımız Nabi Avcı Yoğun Programına Rağmen Müdürlüğümüzü Şereflendirdi

  

 

Milli Eğitim Bakanımız Nabi Avcı Yoğun Programına Rağmen Müdürlüğümüzü Şereflendirdi                                    

 

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın teşrifleriyle Adana´da gerçekleştirilen toplu açılış töreni sonrasıİl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı’yı İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet ve müdürlüğümüz yöneticileri karşıladı.

Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet’in ilimiz eğitimi ile ilgili Bakanımıza brifing verdi. Akabinde Sayın Bakanımız, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi, öğrencilerin güvenli ortamlarda eğitim görmeleri, eğitim yatırımları, öğretmenlerle iletişim konuları üzerinde açıklamalar yaptı.

Bakanımız Sayın Nabi Avcı, “Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi velilerimize ve öğrencilerimize artı bir sınav yükü getirmeyecektir. Öğretmenlerimizin her dönem yapacağı yazılıların bir tanesini ortak yapacağız. Öğretmenlerimize güveniyoruz. Onların vereceği notlarla ortak sınav notları arasında uçurum olmamalıdır.

Öğrencilerimizin can güvenliği açısından okullarımızın demir kapıları sağlam, lavabo vb. müştemilatı iyi monte edilmiş olmalıdır. Sınıflardaki dolaplar düşme tehlikesine karşın duvara monteli olmalıdır. Okullara giden yöneticilerimiz bunları da takip etsinler.” dedi.

Bakanımız yöneticilerimize “Odanıza gelen bir öğretmenimizi güler yüzle karşılayın, onları dinleyin, ikramlarınızı yapın. Sorunlarına çözüm arayın. Her bir öğretmenimizi benim sizlere gönderdiğim bir misafir olarak kabul buyurun.” dedi.

İl yöneticilerimizin kendi alanlarıyla ilgili Sayın Bakanımıza bilgi sunmasının ardından müdürümüz Adana Olgunlaşma Enstitüsü’nün hazırladığı tabloyu ziyaretin anısına Bakanımıza hediye etti.

 

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı8217dan Gece ZiyaretiMilli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı8217dan Gece ZiyaretiMilli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı8217dan Gece ZiyaretiMilli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı8217dan Gece ZiyaretiMilli Eğitim Bakanımız Nabi Avcı Yoğun Programına Rağmen Müdürlüğümüzü Şereflendirdi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.