ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Veli El Ele Daha Aydınlık Günlere

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantısı Yapıldı.          
Öğretmen Veli El Ele Daha Aydınlık Günlere

 

Öğretmen Veli El Ele Daha Aydınlık Günlere 

 

            2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantısı Yapıldı. 

            Yüreğir İlçesi Koza İlkokulu’nda gerçekleştirilen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Metin Erduran, okul müdürü ve öğretmenler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Selamet toplantının açılış konuşmasında 2012-2013 eğitim- öğretim dönemini değerlendirerek geçmiş yıllarda uygulanan eğitim ve öğretimde yapılan çalışmalardan başarılı çalışmaların sürdürülmesini ve önümüzdeki eğitim- öğretim döneminin, en üst seviyeye taşınması için gereken her türlü tedbirin alındığını ifade eden müdürümüz konu ile ilgili yapılan çalışmalara ilişkin gereken değerlendirmelerde bulundu.

Okul idarecileri ve öğretmenlerimizin de başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirmeleri amacıyla her türlü tedbiri almalarının gerektiğini vurgulayan Müdürümüz İl Zümre Öğretmenler Kurulu üyelerinin de bu konuda etkin çalışma yapmalarını istedi. “Öğretmenlik bizim için bir vazifedir. Bu vazife geleceği kurma adına üstlendiğimiz bir misyondur. Bundan sonra her okul daha güçlü hale gelecek daha fazla karar verebilir ve kendi işini, sorununu kendi çözebilir duruma gelecektir. Adana’nın eğitim olarak yaşanabilecek bir yer olmasını istiyorsak eğitimciler olarak elimizden geleni yapmalıyız. Yıl boyunca yapacağımız faaliyetleri gerçekleştirmek adına zümre öğretmenler toplantısı bizler için çok önemlidir.” dedi.

Öğrencilere sınıf tekrarı yaptırmanın doğru olmadığını ifade eden müdürümüz, “İmkânlarımızın hepsini öğrencilerimize sunmaya çalışıyoruz, sosyal faaliyetlerde her zaman yanınızdayız.  Öğrencelerinizle ilgili programlar üretin. Kendinizi asla yalnız hissetmeyin, maddi manevi her zaman yanındayız. Öğrencilerinize şiddettin her türlüsünden kaçınmanızı istiyorum. Öğretmen veli el ele vererek, aydınlık ve güzel günlerin temelini daha da sağlamlaştıracaktır. Bütün yönetici ve öğretmenlerimizin başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmesini temenni ediyorum.” dedi. 

            Toplantı karşılıklı görüş alış verişi ile son buldu.

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantısı Yapıldı.          2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantısı Yapıldı.          2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantısı Yapıldı.

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.