ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Adana Doğa Koleji İlkokul, Ortaokul ve Lise Müdürleri Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Müdürümüze görevlerinde başarılar diledi.
![Adana Doğa Koleji İlkokul, Ortaokul ve Lise Müdürleri Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Müdürümüze görevlerinde başarılar diledi.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/15163306_MEM_1952.jpg)
Adana Doğa Koleji İlkokul, Ortaokul ve Lise Müdürleri, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, görevlerinde başarılar dilediler.