ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ve Adana Sanayi Odası Genel Sekreteri Bora Kocaman, Müdürümüz Mustafa Altınsoyu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular
![Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ve Adana Sanayi Odası Genel Sekreteri Bora Kocaman, Müdürümüz Mustafa Altınsoyu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular](/meb_iys_dosyalar/2018_05/22094317_MEM_2247.jpg)
Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ve Adana Sanayi Odası Genel Sekreteri Bora Kocaman, Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.