ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Adana Ticaret Odası Eğitim Komitesini temsilen Özel Okul ve Kurs Merkezi kurucularından oluşan heyet, Müdürümüz Mustafa Altınsoyu makamında ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi.
![Adana Ticaret Odası Eğitim Komitesini temsilen Özel Okul ve Kurs Merkezi kurucularından oluşan heyet, Müdürümüz Mustafa Altınsoyu makamında ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/29163443_DSC_3043.jpg)
Adana Ticaret Odası Eğitim Komitesini temsilen Özel Okul ve Kurs Merkezi kurucularından oluşan heyet, Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u makamında ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi.