ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adana´da Öğrenciler İçin İş Birliği Protokolü İmzalandı

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi  ve Adana İl Müftülüğü ile eğitimde işbirliği için iki ayrı protokol imzaladı.   
        Adana´da Öğrenciler İçin İş Birliği Protokolü İmzalandı

     Adana´da Öğrenciler İçin İş Birliği Protokolü İmzalandı

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Adana İl Müftülüğü ile eğitimde işbirliği için iki ayrı protokol imzaladı.  

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları öğrencilerinin meslekî, akademik, sportif, sanatsal, sosyal ve kültürel gelişimlerinin sağlanması için birbirine kaynaklık teşkil eden kurumların eğitimde iş birliğine gitmesinin faydalı olacağını ve bu konuda gerekli çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etmiştir.

İlimizde bu kapsamda çalışmaların ilki Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Adana İl Müftülüğü arasında eğitimde işbirliği için imzalanan protokol oldu. Adana İl Müftülüğünde gerçekleşen protokole Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Din Öğretimi Şube Müdürü Beyali Özli ve İl Müftüsü Arif Gökce katıldı.

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müftülükle yaptığı protokolün ardından da Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile eğitimde işbirliği protokolüne imza attı. Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde gerçekleşen protokole Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Ali Osman Ateş, Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ve Din Öğretimi Şube Müdürü Beyali Özli katıldı. 

İlimize ve eğitim camiasına hayırlı olması dilekleriyle “Eğitimde İş Birliği” Protokolleri imzalandı.


12-12-2016

12-12-201612-12-2016                                                                  

 

 

 

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.