ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AOSB İLE BAĞLARIMIZI GÜÇLENDİRİYORUZ

AOSB İLE BAĞLARIMIZI GÜÇLENDİRİYORUZ

Bakanlığımızla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında  imzalanan Mesleki ve Teknik Eğitim İş Birliği Protolü çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK,  6.OSB Müdürü Sayın Ersin AKPINAR, OSB Destek Şube Müdürü Sayın Ferudun KARA, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Murat YÜKSEL, Sarıçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Uygar İNAL ve Türk Tekstil Vakfı MTAL Müdürü Sayın M.Sait ATEŞMEN'in katılımlarıyla Adana Organize Sanayii Müdürlüğünde toplantı gerçekleştirildi. Mesleki ve Teknik Eğitim İş Birliği Protokolü kapsamında yapılacak çalışmalarla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Protokol kapsamında AOSB Bölge Müdürlüğü tarafından kamu kampüsünde Müdürlüğümüze yer tahsis edilmesi; Türk Tekstil Vakfı MTAL'nin atölye ve laboratuvarlarının imkanlar ölçüsünde yeni teknolojilere dayalı olarak donatılması/desteklenmesi/temrinlik malzeme desteği sağlanması; Okullardan mezun olan öğrencilerin istihdam edilmesine aracılık edilmesi, öğrencilerin işletmelerde mesleki eğitimleri için gerekli işletmelerle irtibat sağlanması ile Mesleki ve teknik eğitime yönelik yarışma, rehberlik, seminer ve benzeri etkinlikler düzenlenmesi konularında işbirliği yapılması kararlaştırıldı.

10-12-202110-12-2021

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.