ADANA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Asrın Felaketinin Yıldönümü...

Asrın Felaketinin Yıldönümü...

6 Şubat 2023'te yaşadığımız depremin yıl dönümünde; acılarımızı, kayıplarımızı birlikte hissettiğimiz, dayanışma içinde dimdik ayakta durduğumuz bir yılı geride bırakıyoruz.

 Bu zorlu süreçte millet olarak sergilediğimiz dayanışma ve kararlılık, bizi daha da güçlendirdi. Birbirimize destek olmanın, sevgi ve birlik içinde olmanın gücünü yaşayarak gördük.

 Bugün, hayatını kaybedenleri rahmetle anarken, aramızda olmayan sevdiklerimizi, meslektaşlarımızı, öğrencilerimizi, vatandaşlarımızı unutmadık. Onların anısını yaşatmak adına birbirimize daha çok kenetlenmeli ve birlikte ilerlemeliyiz.

 Geleceğe umutla bakarken, yaşadığımız deneyimle depremin yaralarını sarmak için birbirimize destek olmalı ve afetlere karşı daha hazırlıklı olmalıyız.

 Unutmayalım ki, millet olarak birlikte hareket ettiğimizde her zorluğun üstesinden gelebiliriz. Birlik ve beraberlik içinde daha güçlü, daha dayanıklı olabiliriz.

 Tüm kayıplarımıza Allah'tan rahmet, kederli milletimize baş sağlığı ve sabır diliyorum.

 

Hasan TEVKE

Adana İl Millî Eğitim Müdürü

DÖŞEME MAH. MEHMET NURİ SABUNCU BUL. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 53 01130 SEYHAN / ADANA - 0 (322) 200 9100 / 0 (322) 200 9200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.